II Międzynarodowy Kongres Rynku Sportu

23.05.2019 - 24.05.2019

Strona główna kongresu: http://mkrs.pl/

Zakład Zarządzania w Sporcie wraz z The World Polonia Sport Federation zaprasza do udziału w drugim międzynarodowym Kongresie o charakterze interdyscyplinarnym, którego motywem przewodnim będą nowe trendy w ekonomii i zarządzaniu, organizacji imprez masowych oraz prawa na rynku sportu.

Kongres odbędzie się w dniach 23-25 maja 2019 r. w Gdańsku wpisując się w obchody 50-lecia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i będzie wydarzeniem promującym Jubileusz Uczelni.

Kongres dedykowany jest gremium naukowemu i praktykom. Podczas tego wydarzenia będzie można wymieniać poglądy, wyniki badań i doświadczenia, które posłużą do dalszych inspirujących wniosków, pogłębiających wiedzę podmiotów krajowych i międzynarodowych. Zaprosiliśmy Gości z Uniwersytetów z Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Finalndii, Danii, Czech, Austrii, Grecji i Turcji a także polskich sportowców i trenerów mieszkających po za granicami naszego kraju.

Do debat zostali zaproszeni m.in.: Michał Listkiewicz, Andrzej Stejlau (PZPN), Radosław Michalski (Prezes Pomorskiego PZPN), Marcin Animucki (Prezes Ekstraklasa SA), Piotr Gacek (Prezes Klubu Onico Warszawa). Więcej w zakładce program kongresu

Oprócz rozważań naukowych i dialogu społecznego zaplanowano również atrakcje dla naszych Uczestników.

W pierwszym dniu kongresu Uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w meczu piłki nożnej, który odbędzie się w ramach masowej imprezy sportowej Mistrzostwa świata FIFA U-20 Polska 2019, o godzinie 18:00 na Stadionie w Gdyni.

W drugim dniu odbędzie się na Energa Stadion w Gdańsku uroczysta kolacja wraz z galą rozdania statuetek „Tempus optimum”.

Natomiast trzeciego dnia po zakończeniu kongresu z przyjemnością będziemy przewodnikami po Trójmieście, proponujemy również wyjście do Muzeum II Wojny Światowej, zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności czy też Muzeum Emigracji w Gdyni.

Wróć