Aktualności

Zdolni z Pomorza chwytają wiatr w żagle

31.07.2019

120 uczniów z całego Pomorza i trzy tygodniowe turnusy. Dzięki unijnemu dofinansowaniu w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS w Górkach Zachodnich młodzi ludzie będą mogli pogłębiać wiedzę, nabywać nowe umiejętności, nawiązywać przyjaźnie i regenerować siły przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego.

Więcej...

World Sailing Emerging Nations Programme

29.07.2019

W dniach od 9 lipca- 12 lipca br. w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS przy pięknej pogodzie i wspaniałych nastojach zrealizowany został World Sailing Emerging Nations Programme.

Więcej...

„Koncert z muzyką przez świat....”

24.07.2019

W dniu 17.07.2019 podczas obozu studenckiego AWFiS w Raduniu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Przepiękne tereny kaszubskich lasów na krótki czas zamieniły się w nadzwyczajną przestrzeń koncertową. Na scenie, usytuowanej nad jeziorem, stanęli wybitni artyści, na co dzień koncertujący w Polsce i za granicą.

Więcej...

Współpraca między Chengdu University of T.C.M a AWFiS w Gdańsku

11.07.2019

Dnia 2 lipca 2019 roku przedstawiciele Chengdu University of T.C.M. , a także AWFiS w osobie rektora dr hab. Waldemara Moski spotkali się w gdańskim AWFiS.

Więcej...

Współpraca między Xin Yang Normal University a AWFiS w Gdańsku

11.07.2019

W dniu 1 lipca 2019 roku na terenie uczelni rektor dr hab. Waldemar Moska, prof. AWFiS podjął delegację z Xin Yang Normal University. Podpisano ,,Memorandum zrozumienia i wzajemnej współpracy”.

Więcej...

Zamknęliśmy kolejny etap prac nad kwalifikacjami do prowadzenia ćwiczeń dla kobiet w ciąży i po porodzie

02.07.2019

Wraz z końcem czerwca Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie przyjął m.in. narzędzia walidacji oraz system zapewniania jakości kształcenia dla kwalifikacji.

Więcej...